JAK NeSOUTEŽIT

Jak začít?

Pokud jste škola nebo školka, registrujte se a začněte soutěžit. Registrovat se je možné již od 5. 6. 2017, samotná soutěž začíná 4. 9. Prvních 50 škol a 50 školek, které se registrují, získá školní pomůcky zdarma. Nezapomeňte motivovat rodiče k účasti ještě před začátkem soutěže!

Plnění aktivit

Zveřejníme celkem 4 kreativní soutěžní aktivity a několik doprovodných aktivit. Cílem je zlepšovat hygienické návyky dětí.

Hodnocení aktivit

Klíčové je hlasování rodičů. Jakmile škola aktivitu splní, všem registrovaným rodičům přijde e-mail a rodiče následně můžou škole udělit hlas v hodnotě jednoho bodu. Škola získá navíc 500 bodů po splnění všech aktivit na konci soutěže.

Sbírání bodů

Další body školy získávají od rodičů, kteří nahrávají účtenky za nákup produktů Domestos. Nahrávat účtenky může i škola. Za jeden produkt Domestos na správně nahrané účtence získá škola 5 bodů.

Soutěž probíhá od 4. 9. do 31. 12. 2017.

Zapojte se do soutěže včas!