JAK NeSOUTEŽIT

V letošním ročníku veškerou komunikaci přesouváme do emailu. Prvním Vaším krokem je přihlásit Vaši emailovou adresu. Letos tedy žádná hesla ani potřeba navštěvovat soutěžní stránky

Nenávyky dětí

Děti v programu čekají 4 hravé a kreativní aktivity, které jim pomohou upevnit si základní hygienické návyky po použití toalety.

1.
Po splnění každé aktivity ve škole obdržíte email.
2.
Povídejte si s dětmi o aktivitě a podporujte její opakování i doma
3.
V emailu najdete tlačítko HLASOVAT, jehož stlačením přidělíte škole 1 bod, který potřebuje k vítězství

Nevítězství školy

O vítězství školy rozhodujete právě vy. Pouze školy s aktivními rodiči mají šanci vyhrát. Takže neváhejte, víme, že to jde.

1.
Za každý hlas z emailů o splněných aktivitách přidělíte škole 1 bod
2.
Schovávejte si účtenky za nákup produktů Domestos a nahrávejte je na této stránce. Za každý produkt Domestos škola získá 5 bodů
3.
V průběhu programu vyhlásíme několik akcí ve vybraných řetězcích. Za produkty Domestos nakoupené v akci získá vaše škola 10 bodů. O akcích vás budeme informovat emailem.

Tlačítko Vložit účtenku se zobrazí po přihlášení se do programu prostřednictvím vaší emailové adresy.

Více o výhrách

Soutěž probíhá od 1. října do 31. prosince 2017.