RAKO

RAKO keramické obklady s důrazem na design Keramické obklady měly a mají ve školách vždy své uplatnění. Moderní pojetí sérií vhodných právě pro školy a školky představuje RAKO pod značkou RAKO OBJECT.

RAKO OBJECT nabízí systémová řešení pro náročné realizace veřejných budov, rozsáhlých objektů, jako jsou například školní areály. Série vychází vstříc architektům, projektantům a investorům, kteří oceňují jak komplexnost nabídky obkladů, tak i vysoké technické požadavky – tvrdost, otěruvzdornost, protiskluznost, mrazuvzdornost a chemickou odolnost. A to vše s moderním designem vysoce specializovaných keramických obkladů, jejichž použití zákazníka ničím neomezuje, ale naopak podporuje a rozvíjí v jeho tvůrčích záměrech.

Pro školní prostory toalet se značkou RAKO jsou typické kombinace čtvercových i obdélníkových formátů s dekoracemi, jako je mozaika a doplňkové tvarovky, které umožňují dokonalé sladění s moderními i klasickými prostory a technickým vybavením. Vybavení sociálních zařízení ve školách je většinou otázkou architekta či investora. Pokud však bude mít konkrétní škola – výherce zájem, doporučíme vhodné materiály, vybereme to nejideálnější řešení v souladu s představou a možnostmi školy. „Rádi zkonzultujeme s výherci jejich požadavky. Zákazníci díky našim odborným invencím ušetří čas s výběrem a dostanou od nás technické poradenství i doporučení na následnou údržbu,“ doplňuje Petr Machoň, marketingový ředitel značky RAKO.

Inspirace a kreativita vytvářejí výsledky plné fantazie RAKO nabízí pro školní prostory 24 kombinovatelných barevných odstínů ze série COLOR ONE a COLOR TWO, které umožňují v realizacích jemně odstupňovaná barevná řešení, stejně jako kontrasty plné napětí. Budeme se těšit spolu s Vámi na barevné školní RAKO proměny!

JIKA

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.