Sledujte
nás
na

Vážení rodiče, pomozte nám zlepšovat hygienické návyky dětí ve školách.

Registrace pro rodiče

Program domestos pro školy a školky má dvě roviny:

1.

Lovci bakterií

Pomáhá dětem osvojit si základní hygienické návyky hrou na Lovce bakterií

V průzkumu jsme zjistili, že téměř 40 % dětí si po použití toalety mimo domov zapomene umýt ruce. I přesto, že vaše dítě doma na mytí rukou nezapomíná, okolí může na jeho běžné chování mít negativní vliv. Proto jsme vytvořili seriál Lovci bakterií, v kterém jsou děti formou hry vedeni k osvojení si základních hygienických pravidel po použití toalety mimo domov.

Celkem máme pro děti připraveny 4 příběhy (pokud dítě Lovce bakterií již zná z minulého roku, letos uslyší příběhy zcela nové).

dozvědět se vícezavřít
2.

Rekonstrukce školních toalet

U výherních škol investuje do kompletní rekonstrukce školních toalet

Právě Vy můžete rozhodnout, že škola anebo školka vašeho dítěte získá finanční prostředky na kompletní rekonstrukci toalet. Letos budeme rekonstruovat toalety v 8 dalších mateřských a 8 dalších základních školách.

Školy v průběhu promočního období (1. října - 31. prosince 2018) získávají body za:
a) upevňování hygienických návyků dětí hrou na Lovce bakterií
b) za to, že vy sami pečujete o svůj domov
c) za hru dítěte na Lovce bakterií doma

Školy a školky (zvlášť) s nejvyšším počtem bodů a s nejvyšším počtem bodů na žáka vyhrávají.

dozvědět se vícezavřít

Jak podpořit školu a návyky dítěte?

Jako první nám řekněte svoji e-mailovou adresu a vyberte školu / školku svého dítěte.

Registrace pro rodiče

Body můžete škole poskytnout jednoduše takto:

upevňování hygienických návyků dětí

Na přihlášenou e-mailovou adresu vám pošleme zprávu, co děti v rámci hry na Lovce bakterií probíraly. Můžete si stáhnout příběh, který děti slyšely a kreativní aktivitu, kterou v rámci příběhu tvořily. Budete mít přehled, co dítě probírá, najdete i tipy, jak hru rozvíjet doma.

péče o vlastní domov

Poskytněte škole účtenku za nákup jakéhokoliv produktu Domestos.

5 bodů za každý produkt
akce
10 bodů za každý akční produkt
VLOŽIT ÚČTENKU

Termíny akčních nabídek >

hra na Lovce bakterií doma

Na facebookových stránkách v průběhu promočního období uveřejníme 4 aktivity pro dítě. Vždy půjde o kreativní aktivitu, v které dítě bude něco samo nebo s vaší pomocí vytvářet. Pokud výtvor vyfotíte a přes Messenger pošlete na náš facebookový profil, pošleme vám unikátní kód, kterým můžete vaší škole nebo školce přidělit bonusových 50 bodů.