Jsme nezastavitelní

Pomůžeme vaší škole nebo školce k lepším toaletám a zdravějším žákům

Letos mají všichni stejnou šanci na výhru. I vy. Žádné účtenky, žádné body. Stačí s dětmi splnit úkoly a počkat, jestli vás vylosujeme.


Chcete lepší toalety a zdravější žáky?

Jak hrát a vyhrát.
Všichni mají stejnou šanci.

Zapojte
se do programu
Pusťte dětem
příběhy lovců bakterií
Splňte
s dětmi všechny úkoly
Na konci školního roku vylosujeme 9 škol a školek, mezi které rozdělíme 800 000,- korun na rekonstrukci toalet. Díky kterým bude celá škola zdravější.


Nakonec vyhrávají všechny děti

Když děti zapojíte do didaktické hry na lovce bakterií, vybudujete v nich správné hygienické návyky. Navíc zábavnou formou. Takže si děti všechno opravdu zapamatují. A hlavně to pak používají. Celý život. To je ta největší výhra pro děti, školu i rodiče.


Zjistit víc >

Je to jednoduché a se vším vám pomůžeme

Celým projektem vás provedeme krok za krokem. Ke všem úkolům Lovců bakterií dostanete podrobné metodické listy. A navíc jsme úkoly vymýšleli tak, abyste je mohli zapojit do výtvarné výchovy nebo mezi činnosti ve školní družině. Takže vám nijak nenaruší osnovy.


Jsme škola a chceme se zapojit

Pár slov od vítězů minulých ročníků

Co může vaše škola nebo školka vyhrát

Hlavní cena je 200 000 korun na rekonstrukci toalet. Losujeme ji ze všech škol a školek, které se do programu zapojí. Druhé a třetí místo naopak losujeme pro školy a školky zvlášť. Dvě školy a dvě školky vyhrají každá 100 000 korun, další dvě a dvě pak po 50 000 korunách.


Celkem tak mezi 9 škol a školek rozdělíme 800 000 Korun.
MATEŘSKÉ ŠKOLKY MATEŘSKÉ ŠKOLKY
Základní školy Základní školy
1Místo
200 000 Kč
2Místo
100 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
3Místo
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč

100x Domestos na celý rok

Kdyby to s penězi na rekonstrukci nevyšlo, můžete vyhrát ještě domestos na celý rok. A nejen domestos, do pěkně naducaného balíku čisticích výrobků vám přidáme i další značky z rodiny Unilever. Třeba Cif, Savo a tak dále. A bakterie na vaší škole nebudou mít šanci.

Přidejte se k nám. Teprve společně
budeme opravdu nezastavitelní!

Jsme škola a chceme se zapojit!