Jsme nezastavitelní

Pomůžeme vaší škole nebo školce k lepším toaletám a zdravějším žákům

Letos mají všichni stejnou šanci na výhru. I vy. Žádné účtenky, žádné body. Stačí s dětmi splnit úkoly a počkat, jestli vás vylosujeme.

Chcete lepší toalety a zdravější žáky?

Jak hrát a vyhrát.
Všichni mají stejnou šanci.

Zapojte
se do programu
Pusťte dětem
příběhy lovců bakterií
Splňte
s dětmi všechny úkoly
Na konci školního roku vylosujeme 9 škol a školek, mezi které rozdělíme 800 000,- korun na rekonstrukci toalet. Díky kterým bude celá škola zdravější.

Nakonec vyhrávají všechny děti

Když děti zapojíte do didaktické hry na lovce bakterií, vybudujete v nich správné hygienické návyky. Navíc zábavnou formou. Takže si děti všechno opravdu zapamatují. A hlavně to pak používají. Celý život. To je ta největší výhra pro děti, školu i rodiče.

Zjistit víc >

Je to jednoduché a se vším vám pomůžeme

Celým projektem vás provedeme krok za krokem. Ke všem úkolům Lovců bakterií dostanete podrobné metodické listy. A navíc jsme úkoly vymýšleli tak, abyste je mohli zapojit do výtvarné výchovy nebo mezi činnosti ve školní družině. Takže vám nijak nenaruší osnovy.

Jsme škola a chceme se zapojit

Pár slov od vítězů minulých ročníků

Co může vaše škola nebo školka vyhrát

Hlavní cena je 200 000 korun na rekonstrukci toalet. Losujeme ji ze všech škol a školek, které se do programu zapojí. Druhé a třetí místo naopak losujeme pro školy a školky zvlášť. Dvě školy a dvě školky vyhrají každá 100 000 korun, další dvě a dvě pak po 50 000 korunách.

Celkem tak mezi 9 škol a školek rozdělíme 800 000 Korun.
MATEŘSKÉ ŠKOLKY MATEŘSKÉ ŠKOLKY
Základní školy Základní školy
1Místo
2Místo
3Místo

100x Domestos na celý rok

Kdyby to s penězi na rekonstrukci nevyšlo, můžete vyhrát ještě domestos na celý rok. A nejen domestos, do pěkně naducaného balíku čisticích výrobků vám přidáme i další značky z rodiny Unilever. Třeba Cif, Savo a tak dále. A bakterie na vaší škole nebudou mít šanci.

Přidejte se k nám. Teprve společně
budeme opravdu nezastavitelní!

Jsme škola a chceme se zapojit!