Sledujte
na

Registrace rodiče

1Vyberte si kraj školy

Klikněte na kraj, ve kterém se škola nachází.

2Vyberte si školu

Klikněte na kraj, ve kterém se škola nachází.

Pokračovat

3Můžete zadat více škol

Chodí vaše děti do různých škol a chcete podpořit každou z nich? Chcete hlasovat pro školy a školky svých vnoučat nebo dětí svých přátel a známých? V tom případě vyberte více škol a přihlaste se tak k odběru informačních e-mailů ohledně soutěže s možností hlasování a vkládání účtenek pro více škol.

Přidat další školu
Pokračovat

5Zaregistrujte se

Kliknutím na tlačítko „Registrovat se“ stvrzujete, že se chcete účastnit soutěže Domestos pro školy a chcete pomáhat vybrané škole.

Pak už stačí jen:

• 1.číst e-maily o splněných aktivitách vaší školy,
  • 2.hlasovat pro školu,
  • 3.vkládat účtenky a zvýšit tak šanci školy na vítězství.

Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s  Podmínkami používání těchto webových stránek

Kliknutím na tlačítko Registrovat se udělujete správci společnosti UNILEVER ČR, spol. s r.o. Souhlas se zpracováním osobních údajů.