Sledujte
nás
na
Facebook

Výherci

FINANČNÍ VÝHRY

Děkujeme všem zúčastněným školám a školkám v projektu Domestos pro školy, a zároveň nesmíme opomenout ani rodiče a přátele škol za jejich podporu. Ale především gratulujeme všem dětem, protože na konci je každý vítězem, kdo si upevnil hygienické návyky nebo se naučil něco nového! Výherní školy a školky budeme kontaktovat e-mailem hned po zveřejnění výsledků na webu.

MATEŘSKÉ ŠKOLKY MATEŘSKÉ ŠKOLKY
Základní školy Základní školy
ABSOLUTNÍ POČET
Přepočet na žáka
ABSOLUTNÍ POČET
Přepočet na žáka
Mateřská škola, Převýšov, Převýšov 67, Chlumec nad Cidlinou
Mateřská škola Radkov, příspěvková organizace, Radkov 21, Telč
Základní škola Havířov - Podlesí, F. Hrubína 5/1537, F. Hrubína 5/1537, Havířov - Podlesí
ZŠ Bratrušov, Bratrušov 133, Šumperk
MŠ Velké Březno, Alej sportovců 286, Velké Březno
Mateřská škola Dobrná, Dobrná 109, Dobrná
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, p.o., Ostravská 1710, Český Těšín
ZŠ a MŠ Lužnice p. o., Lužnice 109, Třeboň
MŠ Kacáková Lhota, Kacákova Lhota 48, Kacákova Lhota
MŠ Kosov, Kosov 75, Kosov
Základní škola Znojmo Mládeže 3, Mládeže 3, Znojmo
Základní škola Olešná, Olešná 61, Rakovník
MŠ Duchcov, Tyršova 310/2, Duchcov
Mateřská škola, Zbraslav, ok. Brno-venkov, příspěvková organizace, Komenského 325, Zbraslav u Brna
ZŠ A MŠ Potštejn, Školní 88, Potštejn
Základní škola a Mateřská škola Bozkov, příspěvková organizace, Bozkov 40, Bozkov

PRODUKTY DOMESTOS

Dalších 100 škol a školek získá produkty Domestos v hodnotě 7 000 Kč.

ABSOLUTNÍ POČET
Přepočet na žáka
ABSOLUTNÍ POČET
Přepočet na žáka
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, příspěvková organizace, Varenská 2a/2977, Moravská Ostrava
ZŠ A MŠ Mikulovice, Mikulovice 228, Mikulovice
ZŠ Blížejov, Blížejov 92, Blížejov
ZŠ Chrášťany, Chrášťany 68, Chrášťany
ZŠ a MŠ Dolní Lánov, Dolní Lánov 222, Dolní Lánov
MŠ Chbany, Chbany 20, Chbany
ZŠ a MŠ BOHUMÍN SKŘEČOŇ, 1.Máje 217, Bohumín-Skřečoň
ZŠ Líšťany, Líšťany 9, Líšťany
ZŠ a MŠ Deštná, náměstí Míru 44, Deštná
MŠ Chrášťany, Chrášťany 182, p. Kněževes
Základní škola a Mateřská škola Sudkov, Sudkov 176, Sudkov
Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih, Chocenice 157, p.Blovice
Základní škola, mateřská škola a dětské jesle Moudrá Sova, Studentská 312/65, Karlovy Vary
Kohoutek, Ivana Olbrachta 897, Mnichovo Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá,příspěvková organizace, Dolní Bělá 1, Dolní Bělá
Základní škola a Mateřská škola Běchary, Běchary 5, Kopidlno
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace, Pod Kabáticí 193, Chlebovice
Mateřská škola Hodov, okres Třebíč, Hodov 17, Hodov
ZŠ Suchohrdly, Údolní 195, Suchohrdly
ZŠ A MŠ Senomaty, Náměstí Karla Buriana 54, Senomaty
MŠ Český Krumlov, T. G. Masaryka 199, Český Krumlov
Mateřská škola Kestřany, okres Písek, Kestřany 52, Kestřany
Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Horní Štěpánov, okres Prostějov, p.o., Horní Štěpánov 300, Horní Štěpánov
ZŠ Žichovice, oktes Klatovy, Žichovice 8, Žichovice
Mateřská škola Jinačovice, okres Brno-venkov, p.o., Jinačovice 83, Jinačovice
Mateřská škola Hřivice, příspěvková organizace, Hřivice 88, Hřivice
ZŠ a MŠ Chvalkovice, Chvalkovice 104, Chvalkovice
Základní škola a Mateřská škola Koštice, Koštice 53, Koštice
Mateřská škola Srdíčko, Bezručova 752, Jirkov
MŠ KORÁLEK, Svéradice 100, Svéradice
ZŠ Moravská Chrastová, Moravská Chrastová 100, Brněnec
Základní škola, mateřská škola a dětské jesle Moudrá sova, Studentská 312/65, Karlovy Vary
MŠ LOGOPEDICKÁ Ostrava, U Školky 1621/2, Ostrava
MŠ Olbramkostel, Olbramkostel 69, Olbramkostel
ZŠ ANTONÍNA SOCHORA, Teplická 793/13, Duchcov
Základní škola a mateřská škola Meclov, Meclov 126, Meclov
MŠ Tvarožná, Tvarožná 344, Tvarožná
Sluníčko - Skřítci, Slavkovská 2, Opava - Jaktař
ZŠ a MŠ Perštejn, okres Chomutov, Hlavní 57, Perštejn
Základní škola Komořany, okres Vyškov, příspěvková organizace, Komořany 125, Rousínov
Mateřská škola, Žacléř, Na Pilíři 204, 54201
ZŠ A MŠ Lubná, Lubná 301, Lubná
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace, 28. října, 2173, Louny
ZŠ a MŠ Pavlíkov, Pavlíkov 77, Pavlíkov
Mateřská škola Louny Kpt. Nálepky 2309 příspěvková organizace, Kpt. Nálepky 2309, Louny
Mateřská škola, Žacléř, B. Němcové 373, Žacléř
Základní škola, Šatov, okres Znojmo, příspěvková organizace, Šatov 398, Šatov
ZŠ Krumsín, Krumsín 55, Krumsín
ZŠ a MŠ Kněžmost, Sokolská 219, Kněžmost
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace, 28. října, 2173, Louny
Základní škola a Mateřská škola, Hejnice, okres Liberec, p.o., Lázeňská 406, Hejnice
ZŠ Nekoř, Nekoř 143, Nekoř
MŠ Česká Třebová, U Koupaliště, U Koupaliště 610, Česká Třebová
Mateřská škola Duchcov, Osecká 1314/106, Duchcov
Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace, Skálova 600, Turnov
Základní škola a Mateřská škola Chbany, Chbany 20, Chbany 20
Mateřská škola Kostelec nad Černými lesy, okres Praha - východ, K Jatkám 982, Kostelec nad Černými lesy
MŠ Uherčice, Uherčice 64, Uherčice
Základní škola a Mateřská škola Věšín, Věšín 14, Věšín
ZŠ a MŠ Vrchlabí, Krkonošská 230, Krkonošská 230, Vrchlabí
Základní škola a Mateřská škola Habry, V Zahradách 18, Sportovní 184, Habry
MŠ Římov, Římov 1, Římov
ZŠ Skálova, Skálova 600, Turnov
Základní škola a Mateřská škola Bratčice okres Brno-venkov příspěvková organizace, Bratčice 69, Syrovice
MŠ Chomutov, Dostojevského 4154, Chomutov
mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace, Ořechov 56, Ořechov
MŠ Kněžmost, Sokolská 219, Kněžmost
ZŠ a MŠ Žeravice, Žeravice 37, Žeravice
MŠ Holice, Pardubická 992, Holice
MŠ Jaselská, Jaselská 354, Teplice
ZŠ a MŠ Úsov, Školni 187, Úsov
Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo, Hostěradice 36, Hostěradice
ZŠ A MŠ Dolní Bělá, Dolní Bělá 1, Dolní Bělá
MŠ, ZŠ A PRAKTICKÁ ŠKOLA Vyškov, Revoluční 103/14, Vyškov
ZŠ Kostelec nad Labem, nám. Komenského 288, Kostelec nad Labem
Základní škola a Mateřská škola, Podhorní Újezd a Vojice, okres Jičín, Vojice 108, Hořice
Mateřská škola Sluníčko, Miroslav, Malinovského 6, okres Znojmo, příspěvková organizace, Malinovského 6, Miroslav
MŠ LYSŮVKY, Příborská 37, Frýdek-Místek
ZŠ Hrubčice, Hrubčice 37, Hrubčice
MŠ KYTIČKA, Dobrovského 1217, Roudnice nad Labem
Zs a Ms Lichnov, Lichnov 360, Lichnov
MŠ Nedvězská, Nedvězská 2224/27, Praha
Jesle a MŠ MALÍČKOV s.r.o., Ovčí Hájek 2357/48, Praha 13
MŠ U Stromovky, U Stromovky 415/60, Havířov